Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на нови и половни машки часовници и аксесоари од различни брендови


Во оваа категорија на Пазар3 се активни огласите за продажба на нови и половни машки часовници, очила, и други аксесоари, од различни брендови. Се продаваат часовници Casio, Esprit, Fossil, Hublot; наочари Prada, Persol, Ray Ban; паричници, и други машки аксесоари.
Денес 14:11 ,

Smart casovnik

5 000 МКД

08 мај 11:01 ,

Casovnik Casio G-Shock Basic

8 000 МКД

06 мај 18:35 ,

Casio edifice efr 556

120 ЕУР

28 апр. 01:41 , ,

NAOCARI POLICE

4 000 МКД

20 апр. 15:47 , ,

Tissot casovnik

200 ЕУР


Продажба на машки часовници - Пазар3 огласи


Огласи за продажба на нови или половни машки часовници од најпознатите светски брендови. Часовникот претставува уникатен и безвременски моден додаток, кој е одличен подарок за Вас или Вашите најблиски. На Пазар3 има голем избор на нови и половни часовници по најдобри цени.Машки часовници за секаква пригода ќе најдете на Пазар3! Се продаваат елегантни или спортски машки часовници од брендовите Casio, Armani, Rolex, Fossil, Garmin, G-Shock, Apple Watch, Esprit и други.Продажба на машки наочари и аксесоари - Пазар3 огласи


Во оваа категорија на Пазар3.мк ќе сретнете и огласи за продажба на машки очила за сонце, очила со диоптер, поларизирани наочари, очила за заштита од компјутер итн. Се продаваат нови и половни наочари од добро познатите светски брендови како што се: Persol, Gucci, Ray Ban, Prada, Versace, Oakley, Emporio Armani, и други.Покрај машки часовници и очила, се продаваат и машки паричници, запалки, каиши, и други аксесоари.


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации