Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на нови и половни женски часовници и аксесоари - Пазар3 огласи


Во оваа категорија на Пазар3 се активни огласите за продажба на нови и половни женски часовници, очила, чанти, накит, и други аксесоари од различни брендови. Се продаваат часовници Casio, Esprit, Fossil, Hublot; наочари Prada, Bvlgari, Ray Ban, Roberto Cavalli, Celine; чанти, и други женски аксесоари.22 мај 19:45 ,

Michael Kors New Watch

150 ЕУР

07 јан. 00:32 , ,

Samsung Galaxy Watch 3

17 000 МКД Çmimi me zbritje

20 авг. 23:09 , ,

Audemars Piguet

2 000 МКД

18 мај 06:22 , ,

Guess obetki

1 100 МКД

13 мај 19:26 , ,

Naocari McQueen

7 000 МКД


Продажба на женски часовници - Пазар3 огласи


Огласи за продажба на нови или половни женски часовници од најпознатите светски брендови. Часовникот претставува моден додаток кој е одличен подарок за Вас или Вашите најблиски. На Пазар3 има голем избор на нови и половни часовници по најдобри цени.Женски часовници за секаква пригода ќе најдете на Пазар3! Се продаваат елегантни или спортски женски часовници од брендовите Gucci, Tissot, Garmin, D&G, Fossil, Swatch, Citizen, и други.Продажба на женски наочари и аксесоари - Пазар3 огласи


Во оваа категорија на Пазар3.мк ќе сретнете и огласи за продажба на женски очила за сонце, очила со диоптер, поларизирани наочари, очила за заштита од компјутер итн. Се продаваат нови и половни наочари од добро познатите светски брендови како што се: Vogue, Gucci, Ray Ban, Prada, Tom Ford, Burberry, Yves Saint Laurent, Dior и други.Покрај женски часовници и очила, се продаваат и женски паричници, чанти, накит, каиши, парфеми и други аксесоари.


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации