Македонски | Shqip | English |

Огласи за продажба на машка облека и обувки


Пазар3.мк претставува најголемиот онлајн простор за комуникација на сите оние што продаваат и што сакаат да купат машка гардероба, облека и обувки. Нова или половна облека, нови или користени обувки - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете сѐ!01 апр. 17:51 , ,

Nike AirForce1 46ка

4 900 МКД

10 мар. 14:37 , ,

Adidas Busenitz Vulc 2

2 000 МКД

24 фев. 21:13 ,

Adidas SUPERSTAR

3 500 МКД

24 фев. 00:16 , ,

Planika

6 000 МКД

26 јан. 03:10 ,

Prodavam kopacki

3 000 МКД

11 јан. 13:43 , ,

Rabotnicki cizmi

1 500 МКД


Купувај, продавај и разменувај машка облека и обувки онлајн! Интернет транскациите Ви овозможуваат Вашите производи да бидат видени од многубројна публика без разлика на нивната локација. Од друга страна пак, на потрошувачите им овозможува лесно и брзо да го пронајдат парчето облека што им е потребно.Продажба на машка гардероба и обувки на Пазар3.мк


Оваа категорија на Пазар3.мк е специјално наменета за огласување на нова или користена машка облека и обувки. Голем број на продавници се присутни на сајтот, продавајќи нова облека и обувки на големо и мало. Спортска, секојдневна или елегантна облека - тука има се!Активни се огласите за продажба на машки Nike шорцеви, маици и патики, продажба на кожни јакни, кошули, кожни чизми, тексас јакни, нови машки одела, мокасини, адидас патики, зимски јакни, блузи, дуксери, работнички чизми, walkmaxx чизми, и секаква друга нова или користена облека и машки обувки по одлични цени.Дел од продавниците кои продаваат нова машка облека и обувки на Пазар3.мк се: Сонтекс Скопје, Urban Wear, Oxford Shoes, и други.Разгледајте ги сите огласи и купувајте нова или користена облека и обувки по најповолни цени само на Пазар3.мк!


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации