Македонски | Shqip | English |

Огласи за продажба на унисекс облека и обувки

Оваа категорија на Пазар3.мк претставува голем онлајн простор наменет за сите оние што продаваат и што сакаат да купат женска и машка гардероба, облека и обувки. Нова или половна облека, нови или користени обувки - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете сѐ!

Продажба на унисекс облека, обувки и аксесоари - Пазар3 огласи

Оваа категорија на Пазар3.мк е специјално наменета за огласување на нова или користена унисекс облека, обувки и додатоци. Голем број на продавници се присутни на сајтот, продавајќи нова облека и обувки на големо и мало. Спортска, секојдневна или елегантна облека - тука има се!

Активни се огласите за продажба на крзнени топлинки, влечки и чизми, материјал за изработка на патики, Lacoste маици, облека од затворен бутик, патики Jordan, машки и женски фармерки на големо, Pull&Bear џемпери, патики Converse, Salomon патики, пижами, патики Nike, зимски чизми Caterpillar, и секаква друга нова или користена унисекс облека и обувки по одлични цени.

Дел од продавниците кои продаваат нова унисекс облека и обувки на Пазар3.мк се: Сонтекс Скопје, Крзнени производи, H&S, Stanno Macedonia, и други.
Кон почеток