Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на унисекс облека и обувки


Оваа категорија на Пазар3.мк претставува голем онлајн простор наменет за сите оние што продаваат и што сакаат да купат женска и машка гардероба, облека и обувки. Нова или половна облека, нови или користени обувки - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете сѐ!08 дек. 17:55 Унисекс , Скопjе , Скопје

Nike Lebron 19

109 ЕУР

06 дек. 12:01 Унисекс , Скопjе , Скопје

Nike Dunk Low Panda

69 ЕУР

01 дек. 06:02 Унисекс , Скопjе , Центар

Најк и Ванс обувки

23 ноем. 22:54 Унисекс , Битола

SE PRODAVAT ADIDAS QFOAM BR 46

140 ЕУР

16 ноем. 10:31 Унисекс , Кратово

Dr. Martens

11 900 МКД

10 ноем. 16:54 Унисекс , Струга

Nike patiki

4 500 МКД

09 ноем. 22:03 Унисекс , Скопjе , Аеродром

Se prodava Nike Tech Fleece trenerka NOVA

5 000 МКД

07 ноем. 13:16 Унисекс , Битола

Се продаваат Dr. Martens.

4 500 МКД

04 ноем. 12:50 Унисекс , Скопjе , Центар

Timberland

35 ЕУР

02 ноем. 11:03 Унисекс , Скопjе , Сопиште

RAYBAN NOVI naocari

8 000 МКД

31 окт. 08:28 Унисекс , Штип

Jordan 6 rings

130 ЕУР

29 окт. 16:04 Унисекс , Скопjе , Кисела Вода

Jordan 4 UNC Retro Orginal so Dokazi

5 000 МКД Намалена цена

27 окт. 10:29 Унисекс , Штип

Nike Air More Uptempo 1996

4 000 МКД Намалена цена

05 окт. 11:01 Унисекс , Штип

Zenski cevli

350 МКД Намалена цена

27 септ. 17:16 Унисекс , Скопjе , Карпош

Puma патики

2 300 МКД

25 септ. 21:57 Унисекс , Скопjе , Скопје

Nike Kyrie 7 Brooklyn Beats patiki za kosarka

150 ЕУР

18 септ. 16:30 Унисекс , Велес

Jordan retro 13 original od Amerika

05 септ. 20:17 Унисекс , Прилеп

cizmi za skijajne

2 500 МКД

25 авг. 11:21 Унисекс , Скопjе , Карпош

Novi Nike Vaporfly zoom NEXT 2

150 ЕУР

22 авг. 20:32 Унисекс , Скопjе , Ѓорче Петров

TN Nike white

10 000 МКД

07 авг. 20:40 Унисекс , Берово

Ролери

2 500 МКД

31 јул. 10:54 Унисекс , Скопjе , Аеродром

Farmerki , kosuli,djemperi,eleci polo maici

12 јул. 22:35 Унисекс , Скопjе , Аеродром

prodavam vlecki

50 МКД

08 јул. 19:13 Унисекс , Тетово

Zakachalki

50 МКД

19 јун. 11:58 Унисекс , Скопjе , Карпош

Adidas Energy Boost 3 patiki za trcanje

4 000 МКД

14 јун. 14:34 Унисекс , Скопjе , Чаир

Lowa patiki

1 800 МКД

23 мај 18:28 Унисекс , Кавадарци

Patiki PUMA CAVEN 46 ITNOO

2 100 МКД

17 мај 06:58 Унисекс , Скопjе , Арачиново

Obleka na golemo

14 мај 06:32 Унисекс , Струмица

Rolki vo razlicni boi

550 МКД

20 апр. 15:17 Унисекс , Скопjе , Скопје

Oversized dukser

2 500 МКД

18 апр. 19:28 Унисекс , Скопjе , Гази Баба

Patiki Jordan 11 Low "Concord" CMFT

6 000 МКД

17 апр. 21:21 Унисекс , Кочани

Vans patiki

3 600 МКД Намалена цена

17 апр. 17:41 Унисекс , Скопjе , Кисела Вода

PUMA BMW MMS DRIFT CAT 8

5 500 МКД

17 апр. 03:45 Унисекс , Скопjе , Скопје

Брендирана облека

100 000 ЕУР

11 апр. 22:06 Унисекс , Радовиш

Nike Air Force 1

6 500 МКД

05 апр. 15:48 Унисекс , Гостивар

Michael Rayen ocila

120 ЕУР

26 мар. 09:39 Унисекс , Скопjе , Скопје

Obleka za deca/ Likfidacija

1 ЕУР

13 мар. 18:22 Унисекс , Скопjе , Скопје

Superdry originalna jakna L golemina

1 900 МКД

12 мар. 13:55 Унисекс , Скопjе , Кисела Вода

Патики за ракомет бр.38

2 500 МКД

18 фев. 19:55 Унисекс , Скопjе , Аеродром

Dukseri 100% pamuk


Продажба на унисекс облека, обувки и аксесоари - Пазар3 огласи


Оваа категорија на Пазар3.мк е специјално наменета за огласување на нова или користена унисекс облека, обувки и додатоци. Голем број на продавници се присутни на сајтот, продавајќи нова облека и обувки на големо и мало. Спортска, секојдневна или елегантна облека - тука има се!Активни се огласите за продажба на крзнени топлинки, влечки и чизми, материјал за изработка на патики, Lacoste маици, облека од затворен бутик, патики Jordan, машки и женски фармерки на големо, Pull&Bear џемпери, патики Converse, Salomon патики, пижами, патики Nike, зимски чизми Caterpillar, и секаква друга нова или користена унисекс облека и обувки по одлични цени.Дел од продавниците кои продаваат нова унисекс облека и обувки на Пазар3.мк се: Сонтекс Скопје, Крзнени производи, H&S, Stanno Macedonia, и други.


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации