Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на унисекс облека и обувки


Оваа категорија на Пазар3.мк претставува голем онлајн простор наменет за сите оние што продаваат и што сакаат да купат женска и машка гардероба, облека и обувки. Нова или половна облека, нови или користени обувки - во оваа категорија на Пазар3.мк ќе најдете сѐ!29 јан. 15:52 , ,

Zimski konduri

1 500 МКД

21 дек. 14:04 ,

Dizajnerski kopcinja

150 ЕУР


Продажба на унисекс облека, обувки и аксесоари - Пазар3 огласи


Оваа категорија на Пазар3.мк е специјално наменета за огласување на нова или користена унисекс облека, обувки и додатоци. Голем број на продавници се присутни на сајтот, продавајќи нова облека и обувки на големо и мало. Спортска, секојдневна или елегантна облека - тука има се!Активни се огласите за продажба на крзнени топлинки, влечки и чизми, материјал за изработка на патики, Lacoste маици, облека од затворен бутик, патики Jordan, машки и женски фармерки на големо, Pull&Bear џемпери, патики Converse, Salomon патики, пижами, патики Nike, зимски чизми Caterpillar, и секаква друга нова или користена унисекс облека и обувки по одлични цени.Дел од продавниците кои продаваат нова унисекс облека и обувки на Пазар3.мк се: Сонтекс Скопје, Крзнени производи, H&S, Stanno Macedonia, и други.


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации