Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Огласи за продажба на спортска опрема и опрема за разни активности во природа


Во оваа категорија на Пазар3.мк се огласуваат најразлични видови на спортска опрема, облека и обувки за активности во природа. Тука може да продавате и купувате лежалки за сончање, биљард маси, електрични тротинети, патики, и многу друго.
Продажба на спортска опрема и опрема за активности во природа - Пазар3 огласи


Нема кој не ужива во активностите на отворено, во природа, покрај река или езеро, или во шума. Меѓутоа за извршување на активности во природа потребна е и соодветна опрема, облека и обувки.Во зависност од тоа дали ќе изберете летни или зимски спортови, скијање, ловење, планинарење, кампување, играње со топка, возење велосипед и слично, потребна Ви е посебна опрема, облека и обувки.Во оваа категорија на Пазар3.мк се продаваат: лежалки за сончање, биљард маси, електрични тротинети, пинг понг маси, патики, спортски водоотпорни камери, двоглед, hoverboard, држач за велосипеди, ранци за планинарење, радио станици токи воки, ракавици за алпинизам и многу друго.


Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации