Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Продажба на велосипеди

Продажба на машки, женски и детски велосипеди! Продажба на велосипеди за рекреативна и професионална употреба. Сето тоа се огласува во оваа категорија на Пазар3.мк. Продавајте и купувајте нови или половни велосипеди, од повеќе брендови на Пазар3.мк!


11 авг. 09:26 ,

prodavam

600 ЕУР

Продажба на машки, женски и детски велосипеди - Пазар3 огласи


Оваа категорија на Пазар3.мк е специјално наменета за продажба и купување на машки, женски и детски велосипеди. Се продаваат нови и користени велосипеди. Тука може да најдете велосипеди за секакви намени. Се продаваат велосипеди за градски средини и планински терени. Се продаваат нови и користени велосипеди од добро познатите брендови на велосипеди како што се MAX, Merida, Giant, Connect и многу друго.Доколку сакате да купите нов велосипед, со селектирање на опцијата "Претпријатија" може да ги погледнете сите велосипеди кои се продаваат од страна на специјализирани продавници за продажба на велосипедска опрема. Такви се: BidiFit, ГСГ Компани, velosiped.mk, Swiss sport и многу други.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации