Македонски | Shqip | English |

Штип | Живеалишта | Куќи/Вили | Pazar3

Вчера 21:39 Куќи/Вили , Штип

Kuka vo nasleba Prebeg vo Stip

80 000 ЕУР

Број на соби: > 10
16 септ. 16:43 Куќи/Вили , Штип

Vikendica Vila vo Suitlak

23 500 ЕУР

Број на соби: 2
16 септ. 12:10 Куќи/Вили , Штип

Nova kuka vo strogiot centar na Stip

85 000 ЕУР

Број на соби: 6
16 септ. 11:51 Куќи/Вили , Штип

Kuka od 500m2 vo Stip

55 000 ЕУР

Број на соби: 8
16 септ. 11:38 Куќи/Вили , Штип

Kuka vo Stip

74 000 ЕУР

Број на соби: 6
15 септ. 20:28 Куќи/Вили , Штип

Kuka od 200m2 vo Stip

80 000 ЕУР

Број на соби: 8
Површина: 200
14 септ. 12:12 Куќи/Вили , Штип

Vikend kuka so ovostarnik

16 900 ЕУР

Број на соби: 3
30 авг. 21:39 Куќи/Вили , Штип

Kuka od 90m2

Број на соби: 3
Површина: 90
26 авг. 15:18 Куќи/Вили , Штип

Kuka vo centarot na gradot

Број на соби: 8
Површина: 200
20 авг. 16:45 Куќи/Вили , Штип

Se Prodava Kuka

123 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 120
15 авг. 15:40 Куќи/Вили , Штип

Kuka vo Stip

85 000 ЕУР

Број на соби: 6
13 авг. 17:51 Куќи/Вили , Штип

Se izdava kuka vo Stip

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
09 авг. 12:44 Куќи/Вили , Штип

Stanben prostor od 110m2

59 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 110
06 авг. 14:03 Куќи/Вили , Штип

Kuka vo Stip

Број на соби: 5
Површина: 200
06 авг. 13:23 Куќи/Вили , Штип

Kuka vo centarot na Stip

25 000 ЕУР

Број на соби: 2,5
30 јул. 20:02 Куќи/Вили , Штип

Kukja vo Stip

Број на соби: 7
29 јул. 10:50 Куќи/Вили , Штип

Vila so lozje vo novakova cesma pluzdin

20 000 ЕУР

Број на соби: 2
22 јул. 09:03 Куќи/Вили , Штип

Se iznajmuva sprat od kuka

Број на соби: 2
Површина: 40
18 јул. 01:23 Куќи/Вили , Штип

Kuka 100m2 vo Stip

35 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 100
17 јул. 12:02 Куќи/Вили , Штип

Del od kuka na 3 sprata

10 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 150
15 јул. 20:44 Куќи/Вили , Штип

Kuka vo Nas. Balkanska

25 000 ЕУР

Број на соби: 5
10 јул. 17:37 Куќи/Вили , Штип

Kuka vo naselba Babi Stip

38 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
10 јул. 01:30 Куќи/Вили , Штип

Sprat od kuka vo Stip

Број на соби: 3,5
Површина: 160
01 јул. 11:16 Куќи/Вили , Штип

Se izdava sprat od kuka vo Stip

Број на соби: 3
28 јун. 13:01 Куќи/Вили , Штип

Kukka na ul. Sutjeska

18 000 ЕУР

Број на соби: 2
22 јун. 19:57 Куќи/Вили , Штип

Се изнајмува спрат од куќа

7 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
Површина: 60
12 јун. 22:22 Куќи/Вили , Штип

Kuka vo blizina na Tus

Број на соби: 5
Површина: 130
10 јун. 14:40 Куќи/Вили , Штип

Kuka vo Stip

Број на соби: 6
07 јун. 07:55 Куќи/Вили , Штип

Kuka vo centar

330 ЕУР

Број на соби: 8
31 мај 21:43 Куќи/Вили , Штип

Kuka vo Stip

Број на соби: 8
31 мај 17:47 Куќи/Вили , Штип

Kuka vo Stip

38 000 ЕУР

Број на соби: 4
29 мај 14:10 Куќи/Вили , Штип

Kuka vo Stip

Број на соби: 4
27 мај 01:04 Куќи/Вили , Штип

Kuka vo strog centar na gradot

60 000 ЕУР

Број на соби: 6
26 мај 21:57 Куќи/Вили , Штип

Se izdava sprat od kuka za studenti vo Stip

3 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
18 мај 09:11 Куќи/Вили , Штип

Se iznajmuva stan za studenti

3 000 МКД / месечно

Број на соби: 6
14 мај 22:35 Куќи/Вили , Штип

Se izdava sprat od kuka

Број на соби: 3
07 мај 22:46 Куќи/Вили , Штип

Kuka vo centarot na Stip

28 000 ЕУР

Број на соби: 10
Кон почеток