Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Штип

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Штип , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Штип или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


22 мар. 20:46 ,

Stan

45 000 ЕУР

Број на соби: 4
22 мар. 11:07 ,

Stan vo zgrada na Top Invest

32 000 ЕУР

Број на соби: 2
19 мар. 12:59 Претпријатие ,

Audi A4 tdi 105kw 2013

12 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
19 мар. 01:53 ,

BMW X6 M - paket 2015god

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
18 мар. 17:50 ,

СЕ ИЗДАВА СТАН НА ЕДНОСМЕРНАТА ВО ШТИП

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 1,5
18 мар. 15:38 Претпријатие ,

Peugeot 508 - 1.6HDI , Avtomatik - 11

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
17 мар. 14:59 ,

VW Passat B6 2.0tdi 140ks 2006

4 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
17 мар. 06:00 Претпријатие ,

Hyundai Trajet zamena za Pick Up

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
16 мар. 18:41 Претпријатие ,

PORSCHE CAYENNE -19

81 500 ЕУР

Година: 2019
Километража: 50 000 - 54 999
16 мар. 12:00 Претпријатие ,

VW Golf 6 - 1.6TNG , BI FUEL , Alcantara seats

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999
16 мар. 11:27 ,

Skoda Octavia 1.6 chr dizel

5 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 300 000 - 349 999
15 мар. 15:52 ,

Volvo XC60 2009

10 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
15 мар. 14:40 Претпријатие ,

Mercedes-Benz Citan 108cdi 55KW 2013

8 100 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
15 мар. 11:31 ,

Alfa Romeo 159 2007

4 200 ЕУР

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
15 мар. 04:34 ,

SKALA -MERDEVEN

1 000 МКД

14 мар. 18:27 ,

Prodavam

Број на соби: 3
Површина: 90
13 мар. 12:34 ,

Peugeot 106

950 ЕУР

Година: 1997
Километража: 160 000 - 169 999
12 мар. 20:07 ,

Kuka vo Centar so centralno greenje

Број на соби: 5
Површина: 150

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Штип не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации