Македонски | Shqip | English |

14 мај 09:09 Автомобили , Штип

VW POLO 1.4 TDI 55kw -01 EKSTRA CENA

2 601 ЕУР

Година: 2001
Километража: 160 000 - 169 999
13 мај 21:21 Автомобили , Штип

Chevrolet Aveo -07

3 100 ЕУР

Година: 2007
Километража: 45 000 - 49 999
13 мај 18:16 Куќи/Вили , Штип

Kuka od 140m2 vo Stip

42 000 ЕУР

Број на соби: > 10
12 мај 18:17 Автомобили , Штип

Honda Civic 1.8cc 103kw -11

11 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 80 000 - 84 999
12 мај 09:34 Автомобили , Штип

VW POLO 1.4 TDI BESPREKORNO ZACUVANO -01

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
11 мај 14:58 Автомобили , Штип

PEUGEOT 206CC 2.0 136KS -01

Година: 2001
Километража: 100 000 - 109 999
11 мај 14:33 Автомобили , Штип

Mercedes E 270 cdi elegnce -02

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
07 мај 10:43 Автомобили , Штип

VW Touareg v6 tdi -11

43 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 90 000 - 94 999
07 мај 08:23 Станови , Штип

Se izdava kompletno opremen stan od 60m2 vo Stip

Број на соби: 2
Површина: 60
06 мај 18:21 Автомобили , Штип

Mercedes-Benz E 220 cdi avangard -99

3 300 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
06 мај 01:02 Автомобили , Штип

VW Golf 4 EKSTRA -99

3 450 ЕУР

Година: 1999
Километража: 90 000 - 94 999
05 мај 19:55 Автомобили , Штип

Opel Astra -98

2 100 ЕУР

Година: 1998
Километража: 180 000 - 189 999
05 мај 16:38 Автомобили , Штип

Ford Focus gia -02

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
04 мај 16:16 Станови , Штип

STAN OD 55M2 VO CENTAROT NA STIP

220 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
04 мај 13:57 Станови , Штип

Se iznajmuva ednosoben stan vo naselba 8 Noemvri

7 000 МКД / месечно

Број на соби: 2,5
Површина: 40
04 мај 08:51 Автомобили , Штип

HYUNDAI ACCENT 1.3 VTOR GAZDA -97 ITNO

1 330 ЕУР

Година: 1997
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток