Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Штип

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Штип , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Штип или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


16 јун. 16:43 ,

Vikendica Vila vo Suitlak

27 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 200
16 јун. 16:39 ,

Mercedes Benz E220

4 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
16 јун. 16:04 ,

Mini Cooper Cabrio

9 000 ЕУР Price Reduced

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
16 јун. 15:24 ,

Mercedes-Benz E 220

3 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
15 јун. 12:13 ,

Peugeot 307 1.4 hdi

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
15 јун. 12:13 ,

Sprat od kuka so golem dvor vo Stip

Број на соби: 3
Површина: 190
13 јун. 20:30 ,

VW Polo 1.2 benzin 2004

2 999 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
12 јун. 23:48 ,

Се изнајмува 3 собен наместен стан.

170 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 80
12 јун. 22:47 ,

MINI ONE 1.6 MINIMALIST

5 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
11 јун. 17:05 ,

Mercedes C180 premium

19 200 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
11 јун. 12:12 Претпријатие ,

Mercedes-Benz C220 CDI

12 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
10 јун. 20:24 ,

Opel Meriva

1 ЕУР

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
10 јун. 19:27 ,

VW Vento

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 300 000 - 349 999
10 јун. 13:53 ,

VW Passat 1.9tdi 105ks

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
09 јун. 23:03 ,

Namesten renoviran stan od 138m2

63 000 ЕУР

Број на соби: 5
09 јун. 22:14 ,

Ford Focus 2.0TDCI 136ks 2005

3 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
09 јун. 18:33 ,

FIAT BRAVO -09 1.6L, 77kW registrirana

3 700 ЕУР Price Reduced

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Штип не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации