Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Штип

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Штип , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Штип или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

02 јул. 12:15
Link:
, ,

Kuka vo selo Tarinci

Број на соби: 3
Површина: 80

05 јун. 00:15 ,

Opel Meriva 1.7CDTI 2005 EUROKUKA,NAVI, SHIBERI, 2 BOARDC

2 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
04 јун. 15:21 ,

Prodavam Mercedes A160

1 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
04 јун. 01:09 ,

Se iznaljmuva sprat od kuka vo Duzlak

7 000 МКД / месечно

Број на соби: 4
Површина: 120
03 јун. 21:32 ,

ГОЛФ 7

10 000 ЕУР

Година: 2014
Километража: 150 000 - 159 999
03 јун. 21:32 ,

Citroen c3/pluriel

2 250 ЕУР

Година: 2006
Километража: 120 000 - 129 999
03 јун. 18:47 Претпријатие ,

Volvo V40 84KW 2014

10 600 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
02 јун. 19:45 ,

OPEL ASTRA H GTC 1.7 101ks 2007G (Registrirana do Maj 2022)

3 849 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
02 јун. 19:32 ,

Opel Astra H gtc 1.7 101ks 2007 registrirana

3 849 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
02 јун. 18:08 ,

Kuka od 150m2

30 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 150
01 јун. 13:48 ,

Se izdava stan vo Porta Prolet Stip

250 ЕУР

Број на соби: 1,5
Површина: 40
01 јун. 09:11 Агенција за недвижности ,

Super nov stan vo Centarot na Stip

85 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 110
31 мај 16:42 ,

Audi RS5 optic 2.0tdi navi koza avtomatic

32 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
31 мај 02:25 ,

Се продава куќа

50 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 130
31 мај 02:25 ,

Peda tek 250 r

2 100 ЕУР

Година: 2021
27 мај 13:53 ,

Se izdava stan vo Stip

Број на соби: 3
Површина: 70
28 мај 13:05 ,

Se izdava stan

Број на соби: 3
Површина: 70
27 мај 16:22 Претпријатие ,

Audi A7 3.0 TDI quattro 150kw 2012

20 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 160 000 - 169 999
27 мај 15:02 Претпријатие ,

Volvo V40 84 KW 2013

10 600 ЕУР

Година: 2013
Километража: 200 000 - 249 999
26 мај 16:55 ,

VW Polo 1.2

2 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 0 - 4 999
25 мај 18:49 ,

E250 AMG PAKET

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
22 мај 21:54 ,

Rolls Roys Silver Shadow 1969

45 000 ЕУР

Година: 60-тите
Километража: 65 000 - 69 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Штип не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации