Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Штип

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Штип , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!



Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Штип или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 23:32
Линк
,

Peugeot 206 XT, 2003, 1.600 cm3, 80 kw (108 hp)

2 650 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 100 000 - 109 999

30 јун. 11:52 ,

Polo 1995 vo dobra sostojba

800 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
29 јун. 15:37 ,

Opel Corsa VAN

1 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 350 000 - 399 999
29 јун. 15:35 ,

Ford Fiesta Van

2 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
29 јун. 04:27 ,

Mercedes-Benz CLA 200

25 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 130 000 - 139 999
27 јун. 15:10 Претпријатие ,

AUDI Q3 2.0 tdi 110kw 2016

18 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
27 јун. 14:42 ,

Daihatsu Sirion so 1.0 Toyota yaris motor

2 750 ЕУР

Година: 2005
Километража: 150 000 - 159 999
27 јун. 12:34 ,

Stan vo Stip

Број на соби: 3
27 јун. 09:42 ,

Daewoo Tico

Година: 1997
Километража: 0 - 4 999
26 јун. 22:47 ,

Se izdava stan blizu Angels kafe

Број на соби: 2,5
Површина: 40
26 јун. 13:20 ,

Kuka na 2 sprati

33 000 ЕУР

Број на соби: 5
23 јун. 18:36 Претпријатие ,

BMW X1 100 KW 2017 Godina

19 800 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
23 јун. 18:19 Претпријатие ,

SEAT ATECA 1.6 TDI 85 KW 2017 Godina

18 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
22 јун. 18:53 ,

Peugeot 205

Година: 2000
Километража: 100 000 - 109 999
22 јун. 18:46 ,

Peugeot 205 2000 44kw

Година: 2000
Километража: 100 000 - 109 999
21 јун. 08:06 ,

Haus zu verkaufen

32 000 ЕУР

Број на соби: 5
20 јун. 11:47 ,

Se izdava stan vo Stip

225 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
19 јун. 18:47 ,

Fiat Stilo 2002g. 1.9JTD 85kw

1 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
17 јун. 17:55 ,

Se izdava stan vo strog Centar na Stip

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
17 јун. 15:55 ,

Menuvam kuka za stan

60 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
16 јун. 13:25 ,

Kuka na dva sprata vo Novo Selo

Број на соби: 3
Површина: 60
15 јун. 15:14 ,

Audi A4 2.0 2004 5

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 25 000 - 29 999
15 јун. 14:30 ,

Audi A4 2.0 2005 4

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 25 000 - 29 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.



Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.



Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.



Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!




Продажба и купување на Пазар3.мк



Доколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Штип не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.



Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.



Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."



Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!



Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации