Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Штип

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Штип , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Штип или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

16 јун. 17:55
Link:
,

Seat Altea 1.6 benzin i plin

4 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999

16 апр. 21:16 ,

Citroen C3

220 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
14 апр. 22:37 ,

Stan vo Stip od 74m2

40 000 ЕУР

Број на соби: 3
14 апр. 12:51 Претпријатие ,

Citroen C3 1.1 benzin 125.000km

2 900 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
13 апр. 18:19 Претпријатие ,

Mercedes-Benz E220d amg 125kw 2016

18 900 ЕУР

Година: 2016
Километража: 150 000 - 159 999
13 апр. 01:30 ,

Kawasaki Z800

5 500 ЕУР

Година: 2015
12 апр. 18:40 Претпријатие ,

Mercedes E220

1 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
12 апр. 13:58 ,

BMW 520 F10 2011

15 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
12 апр. 12:46 Агенција за недвижности ,

Kuka vo centar na Stip

58 000 ЕУР Price Reduced

Број на соби: 4
Површина: 80
12 апр. 12:26 ,

Stan od 67m2

Број на соби: 3
11 апр. 12:56 ,

Kuka vo Stip od 120m2

Број на соби: 5
Површина: 120
12 апр. 01:40 ,

SE PRODAVA TOYOTA AVENSIS 2.0 D4D Dizel

4 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 170 000 - 179 999
11 апр. 15:06 ,

Se prodava samostojna kuka vednas vseliva.

120 000 ЕУР

Број на соби: 6
11 апр. 02:04 ,

itno

10 000 МКД

09 апр. 21:22 ,

Fiat Bravo vo odlicna sostojba 2000

Година: 2000
Километража: 25 000 - 29 999
09 апр. 18:08 ,

VW Golf mk7.5 highline dsg 150hp 2.0 tdi 2017/18

19 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 200 000 - 249 999
09 апр. 15:45 ,

Kuka vo Stipsko Novo selo

35 000 ЕУР

Број на соби: 9
07 апр. 20:38 ,

PRODAVAM GOLF 5 1.9 TDI 3700 EUR

3 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
07 апр. 15:45 Претпријатие ,

Opel Corsa 1.3 CDTI 55kw 2007

3 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
07 апр. 15:29 Претпријатие ,

VW Tiguan 2.0tdi 103kw 2015

13 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
07 апр. 15:21 Претпријатие ,

VW Passat 1.6 TDI DSG 88 KW 2016

13 800 ЕУР

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Штип не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации