Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Штип

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Штип , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Штип или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

16 јун. 17:55
Link:
,

Seat Altea 1.6 benzin i plin

4 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999

06 апр. 15:02 ,

Mercedes-Benz C220 2008

8 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
06 апр. 12:24 ,

Se prodava i iznajmuva stan vo Shtip

40 000 ЕУР

Број на соби: 3
05 апр. 02:53 ,

Citroen C1

2 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
05 апр. 02:53 ,

SE PRODAVA KUKA VO STIPSKO NOVO SELO

Број на соби: 2,5
04 апр. 04:37 Претпријатие ,

Renault Megane - 1.5DCi , 88ks , Start/Stop - 09

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
03 апр. 20:59 ,

Citroen C1

2 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
30 мар. 11:38 ,

Mercedes-Benz C 220 odlicna sostojba

900 ЕУР

Година: 1996
Километража: 300 000 - 349 999
29 мар. 17:53 ,

VW Passat 1.9tdi 1998

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
29 мар. 15:03 ,

Se iznajmuva stan vo Stip

Број на соби: 3
Површина: 60
28 мар. 22:49 ,

Mercedes Benz e320 224ks AMG Full w211 TOP SOCUVAN

6 490 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
26 мар. 21:34 Претпријатие ,

Mercedes C220D Kabriolet AMG 2018 Godina

35 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 110 000 - 119 999
26 мар. 11:45 ,

Stan vo Stip

42 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
25 мар. 22:10 ,

Se izdava stan 65m2 vo naselba Senjak

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
20 окт. 22:16 ,

Audi A3 2.0 2007

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
24 мар. 18:33 ,

Продавам куќа

80 000 ЕУР

Број на соби: 9
23 мар. 17:17 Претпријатие ,

Fiat Punto 1.4 57kw 77 ks 2010 fabricki metan

2 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
23 мар. 15:41 Претпријатие ,

Opel Corsa 1.2i 16v 2008 58kw 80ks

2 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Штип не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации