Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Штип

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Штип , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Штип или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


Денес 17:52 ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 110KS

6 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 09:05 ,

Hyundai Elantra GLS 1.6 - Прв Сопственик 25.000 км

13 700 ЕУР

Година: 2019
Километража: 20 000 - 24 999
Вчера 23:32 ,

Peugeot 206 XT, 2003, 1.600 cm3, 80 kw (108 hp)

2 650 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 23:27 ,

Stan vo Stip

Број на соби: 3,5
Вчера 23:05 ,

Peugeot 206 XT, 2003, 1.600 cm3, 80 kw (108 hp)

2 650 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 19:05
Линк
,

Продавам куќа во ЛЕВАЦИ Штип

130 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 200
Вчера 16:53 ,

Stanbeno deloven prostor vo Stip

120 000 ЕУР

Број на соби: > 10
Вчера 15:24
Линк
,

Golf VI

7 150 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 13:43 ,

VW Passat b7 highline 12

9 600 ЕУР

Година: 2012
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 11:23 ,

Audi Q7 S-line 2020

90 000 ЕУР

Година: 2020
Километража: 55 000 - 59 999
Вчера 09:16 ,

Audi Q7 S line 2020

90 000 ЕУР

Година: 2020
Километража: 55 000 - 59 999
Вчера 09:13 ,

Audi Q7 S line 2020

90 000 ЕУР

Година: 2020
Километража: 55 000 - 59 999
12 авг. 09:37
Линк
,

VW Caddy 1.9 super socuvano so sedum sedista

5 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
11 авг. 11:23 ,

BMW 1250 RS

13 800 ЕУР

Година: 2020
10 авг. 19:03 ,

Продавам куќа

130 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 200
10 авг. 18:19 ,

Se prodava renoviran stan vo 8mi noemvri

Број на соби: 3
Површина: 100
10 авг. 09:11 ,

Dacia Logan 1.5dci LS 2007

1 800 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 400 000 - 449 999
09 авг. 08:13 ,

Се продава куќа

Број на соби: 4
09 авг. 08:12 ,

Mitsubishi Lancer 1.5 2009

10 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 20 000 - 24 999
08 авг. 19:05 ,

се продава X6M

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
08 авг. 13:37 ,

Stan od 37m2 vo Stip

Број на соби: 2
08 авг. 11:50 ,

Peugeot 307 2.0 hdi 110 konjski sili

2 500 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
08 авг. 03:55 ,

fiat linea 1.3 mtj

2 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Штип не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации