Македонски | Shqip | English |

Touareg | Струга

27 јун. 23:57 ,

VW TOUAREG 2.5TDI

11 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
26 дек. 13:58 ,

VW TOUAREG 3.0 TDI

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
19 мај 11:32 ,

VW Touareg 3.0 TDI 4x4 full oprema -06

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999

  • Touareg во категорија Автомобили
  • Touareg во категорија All Category
  • touareg во категорија All Category

Кон почеток