Македонски | Shqip | English |

Вчера 12:04 Станови , Струга

Kompletno renoviran prostor vo Struga

18 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 1
19 авг. 16:53 Куќи/Вили , Струга

Kuka vo Radozda

650 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 150
18 авг. 10:38 Станови , Струга

POSLEDNI 2 STANOVI ODLICNA PONUDA

Број на соби: 3,5
Површина: 100
17 авг. 12:12 Станови , Струга

Apartman vo Eurotel Struga 60m2

30 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 60
30 јул. 08:44 Станови , Струга

Stan od 97m2 vo Struga

Број на соби: 5
25 јул. 22:37 Станови , Струга

Stan vo centar od gradot

34 000 ЕУР

Број на соби: 2
Кон почеток