Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Струга

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Струга , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Струга или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


12 апр. 21:18 Автомобили , Струга

Audi A4 1.9 TDI 110 Ks

3 200 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
10 апр. 22:03 Автомобили , Струга

Audi A6 - 05

12 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
09 апр. 22:03 Автомобили , Струга

PEUGEOT 206 XR 1.9D -01

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
09 апр. 21:31 Автомобили , Струга

Ford Escort 1.6 16v 90ks -97

1 150 ЕУР Намалена цена

Година: 1997
Километража: 170 000 - 179 999
09 апр. 10:53 Станови , Струга

Stanovi vo Struga banesa ne Strugë

Број на соби: > 10
08 апр. 22:20 Автомобили , Струга

Mercedes E 280 CDI 4matic -05

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
06 апр. 00:34 Автомобили , Струга

Peugeot 407 -04

7 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 5 000 - 9 999
05 апр. 03:40 Автомобили , Струга

Renault Clio -04

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 15 000 - 19 999
04 апр. 20:03 Автомобили , Струга

Renault Clio -04

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 15 000 - 19 999
03 апр. 10:24 Автомобили , Струга

BMW 320D 150ks redizajn -02

4 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
03 апр. 01:13 Автомобили , Струга

Renault Megane -02

1 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
02 апр. 21:11 Станови , Струга

Garsonjera od 37m2 vo Struga

Број на соби: 1
02 апр. 18:25 Автомобили , Струга

Mercedes E 220 Cdi Moze i zamena -04

8 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 15 000 - 19 999
31 мар. 15:54 Автомобили , Струга

Mercedes C 220 cdi elegance 6 brzini -00

5 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
31 мар. 00:19 Автомобили , Струга

Dacia Solenza 1.9 Dizel -04

850 ЕУР

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
29 мар. 16:52 Автомобили , Струга

VW PASSAT 1.9 TDI KLIMATRONIC -97 EXTRA

2 900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
28 мар. 18:50 Автомобили , Струга

BMW 324 -84

1 000 ЕУР

Година: 1984
Километража: 200 000 - 249 999
28 мар. 15:58 Автомобили , Струга

Audi A4 2.0TDI Sport line+Panora Navi Xenon Pdc-11

22 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
26 мар. 15:39 Автомобили , Струга

Seat Cordoba 1.4 tdi i Opel Vectra 2.0 dti -06

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
24 мар. 21:42 Автомобили , Струга

Renault MEGANE 1.9 DCI -03

3 105 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 110 000 - 119 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Струга не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации