Македонски | Shqip | English |

Струга | Pazar3


25 мар. 08:20 Автомобили , Струга

Opel Astra

700 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
23 мар. 14:46 Автомобили , Струга

Audi A4 -09

10 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
22 мар. 12:44 Автомобили , Струга

Mercedes-Benz E 220 CDI

5 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
21 мар. 16:05 Автомобили , Струга

Audi A5 Coupe 3.0 Quattro

14 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
20 мар. 23:26 Автомобили , Струга

VW Touran 1,9 tdi 7sedista

5 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 20 000 - 24 999
20 мар. 16:50 Автомобили , Струга

Ford Mondeo

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
20 мар. 14:41 Агенција за недвижности Станови , Струга

Stan vo Struga

750 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
19 мар. 19:48 Автомобили , Струга

BMW X6 40D

32 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
18 мар. 14:35 Автомобили , Струга

Kia Sportage 1.6 GDI 135ks

9 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 70 000 - 74 999
17 мар. 21:23 Автомобили , Струга

Opel Signum

2 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
17 мар. 18:34 Автомобили , Струга

VW GOLF 6 1.6TDI MODEL12

8 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
17 мар. 17:30 Автомобили , Струга

Opel Zafira

2 700 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
17 мар. 17:22 Автомобили , Струга

VW Touran

3 750 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
06 мар. 23:47 Автомобили , Струга

BMW X3 3.0 XDRIVE -05

7 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
06 мар. 22:22 Автомобили , Струга

Opel Vivaro d2.0 Disel -08

5 700 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
03 мар. 17:20 Автомобили , Струга

Peugeot 206 1.4 hdi reg-19 so full oprema

1 499 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток