Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струга

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Струга , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струга или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

08 дек. 15:25
Линк
Автомобили , Струга

Audi A6 quatrro so GPS Navigacija/sistem android

3 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999

23 ноем. 22:52 Друго , Струга

Нива

23 ноем. 21:28 Агенција за недвижности Станови , Струга

apartman so pogled na ezero

45 000 ЕУР

Број на соби: 1
22 ноем. 09:20 Услуги Занаетчии , Струга

Aluminski stakleni nadvoresni ogradi

120 ЕУР

21 ноем. 17:23 Автомобили , Струга

Се продава

2 850 ЕУР

Година: 2005
Километража: 300 000 - 349 999
21 ноем. 10:22 Агенција за недвижности Станови , Струга

Kapital dvosoben stan so dvor Ezerski Lozja Struga

67 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 70
20 ноем. 09:36 Автомобили , Струга

Peugeot 307 2.0 HDI

2 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
19 ноем. 05:09 Автомобили , Струга

Mercedes e320 2004 avantgarde

5 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
17 ноем. 22:35 Автомобили , Струга

Peugeot 2008 Allure

9 700 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
16 ноем. 12:56 Станови , Струга

SV APARTMENTS

Број на соби: 4
15 ноем. 17:29 Моторцикли (над 50cc) Крос/Ендуро , Струга

Detski Ktm

1 000 МКД

12 ноем. 17:58 Автомобили , Струга

Se prodava PASSAT po odlicna cena

5 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
10 ноем. 20:38 Автоделови и Опрема Друго , Струга

Akumulator

2 500 МКД

10 ноем. 16:54 Облека/Обувки Унисекс , Струга

Nike patiki

4 500 МКД

09 ноем. 13:52 За Деца Мебел/Опрема , Струга

Karroce per femije

700 ЕУР

09 ноем. 13:31 За Деца Мебел/Опрема , Струга

Karroc per femij

700 ЕУР

08 ноем. 23:24 Автомобили , Струга

Audi A6 4x4 quattro full oprema S line navigacia

3 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
07 ноем. 13:09 Станови , Струга

Nov stan vo Ezerski lozja

970 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
06 ноем. 08:19 Автомобили , Струга

Продавам

5 250 ЕУР

Година: 2004
Километража: 350 000 - 399 999
05 ноем. 23:10 Автомобили , Струга

Se prodava

5 250 ЕУР

Година: 2004
Километража: 350 000 - 399 999
05 ноем. 18:00 Автомобили , Струга

Hyundai i30 1.6 CRDI 116KS

5 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
05 ноем. 16:24 Градежни материјали , Струга

SE PRODAVET HITNO

50 МКД

05 ноем. 11:45 Автомобили , Струга

Mercedes Benz C220

2 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 450 000 - 499 999
04 ноем. 14:39 Моторцикли (над 50cc) Chopper/Custom , Струга

2003 Yamaha V Star

4 500 ЕУР

02 ноем. 19:58 Мебел/Инвентар и Уредување Маси и Столици , Струга

Mebel

31 окт. 08:29 Облека/Обувки Женски , Струга

ФУСТАН

1 999 МКД

31 окт. 08:27 Автомобили , Струга

peugeot 407sw

3 300 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
28 окт. 21:40 Автомобили , Струга

Bmw 520d

10 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струга не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации