Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струга

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Струга , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струга или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 15:18
Линк
Автомобили , Струга

Audi A6 quatrro so GPS Navigacija/sistem android

3 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Онлајн
17 ноем. 22:35
Линк
Автомобили , Струга

Peugeot 2008 Allure

9 700 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999

30 авг. 22:32 Куќи/Вили , Струга

prodazba na kukja vo Struga

Број на соби: 10
30 авг. 18:10 Агенција за недвижности Станови , Струга

STANOVI VO STRUG DO EZERO VEDNASH VSELIVI

1 100 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 110
30 авг. 17:54 Агенција за недвижности Станови , Струга

STANOVI VO STRUG NA 5 MIN. DO EZEROTO

1 100 ЕУР

Број на соби: 4
30 авг. 17:09 Агенција за недвижности Станови , Струга

STANOVI VO STRUG DO EZERO VEDNASH VSELIVI

1 100 ЕУР

Број на соби: 4
30 авг. 16:52 Агенција за недвижности Станови , Струга

EKSTRA CENA STANOVI VO STRUGA NA EZEROTO

1 100 ЕУР

Број на соби: 3
30 авг. 16:18 Станови , Струга

Apartman Avell

1 250 ЕУР

Број на соби: 2
30 авг. 12:41 Автомобили , Струга

Jeep Grand Cherokee 2008

13 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
28 авг. 17:51 Друго , Струга

Kaktus

28 авг. 15:12 Плацови/Ниви и фарми , Струга

Se prodava

28 авг. 15:03 Станови , Струга

SE PRODAVA ODLIČEN APARTMAN POKRAJ OHRIDSKO EZERO

Број на соби: 1
27 авг. 22:43 Автомобили , Струга

Kako nov

1 900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999
27 авг. 10:55 Куќи/Вили , Струга

***Objekt- prvata hidrocentrala vo MK vo Vevcani***

29 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 30
Онлајн
24 авг. 20:49 Автомобили , Струга

Bmw

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
24 авг. 12:35 Соби , Струга

Se iznajmuvaat sobi vo samata Struska carsija

23 авг. 23:43 Земјоделски и Шумски возила Трактори , Струга

plugovi

500 ЕУР

23 авг. 00:45 Соби , Струга

Se izdavaat apartmani

22 авг. 23:34 Куќи/Вили , Струга

Se prodava Kuca vo Selo Oktisi Struga

110 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 150
22 авг. 21:48 Куќи/Вили , Струга

Se prodava Kuca vo Selo Oktisi

120 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 150
22 авг. 20:32 Автомобили , Струга

BMW X1 xDrive 18d

14 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 95 000 - 99 999
22 авг. 20:32 Автомобили , Струга

Prodavam kola

4 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
21 авг. 20:01 Автомобили , Струга

VW Golf 5 dizel 2005

4 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
22 авг. 10:43 Станови , Струга

Kompletno renoviran i vednas vseliv stan

60 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
21 авг. 16:21 Станови , Струга

Se izdavaat apartmani / Jepen apartamente

1 ЕУР / дневно Намалена цена

Број на соби: 5
21 авг. 16:21 Мопеди (под 50cc) , Струга

Hamachi 50cc 2T

950 ЕУР

21 авг. 15:37 Плацови/Ниви и фарми , Струга

Niva vo selo Draslajca

20 авг. 21:24 Станови , Струга

Се продава стан во Набизи комплекс, Струга

70 000 ЕУР

Број на соби: 3
20 авг. 12:34 Соби , Струга

Se izdavaat sobi i apartmani vo Struga

19 авг. 22:17 Моторцикли (над 50cc) Со четири тркала/ATV , Струга

atv

2 500 ЕУР

Година: 2009
18 авг. 21:58 Компјутери (Комплет) Десктоп компјутери , Струга

Gaming PC

50 000 МКД

18 авг. 21:57 Облека/Обувки Женски , Струга

Vencanica

18 авг. 21:57 Автомобили , Струга

Ford Focus C-Max

4 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
18 авг. 21:57 Станови , Струга

Продавам

48 000 ЕУР

Број на соби: 3
18 авг. 21:55 Автомобили , Струга

pasat b5,5

2 400 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струга не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации