Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струга

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Струга , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струга или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!


26 јун. 16:46 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Струга

Kuka na Elen Kamen so pogled na ezeroto

135 000 ЕУР

Број на соби: 5
26 јун. 13:34 Моторцикли (над 50cc) Скутер , Струга

Yamaha Aerox

600 ЕУР

25 јун. 20:19 Станови , Струга

Se iznajmuva

Број на соби: 2
24 јун. 11:44 Агенција за недвижности Станови , Струга

amerikan house

1 ЕУР

Број на соби: 6
23 јун. 21:42 Агенција за недвижности Станови , Струга

Stan na rati vo Struga

Број на соби: 1
22 јун. 17:09 Соби , Струга

SE IZDAVAAT SOBI I APARTMAN VO STRUGA

19 јун. 00:07 Станови , Струга

Se izdava kompletno namesten stan

Број на соби: 2
18 јун. 20:15 Куќи/Вили , Струга

Jepet dyqani me qera

Број на соби: 1
18 јун. 09:32 Станови , Струга

Купувам стан

13 јун. 09:26 Агенција за недвижности Станови , Струга

Stan na rati vo Struga

Број на соби: 2
10 јун. 19:06 Станови , Струга

Banes perdhe,

Број на соби: 5
Површина: 160
10 јун. 12:58 Соби , Струга

Sobi-Dhoma

09 јун. 13:19 Автомобили , Струга

Avtomobil

900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 110 000 - 119 999
07 јун. 16:32 Агенција за недвижности Станови , Струга

STAN NA RATI VO STRUGA

Број на соби: 2
07 јун. 11:26 Автомобили , Струга

Avtomobil

900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 110 000 - 119 999
07 јун. 10:37 Автомобили , Струга

4motion

18 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
07 јун. 05:39 Автомобили , Струга

Mercedes c250 Avantgarde

11 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 250 000 - 299 999
05 јун. 14:10 Домашни Миленичиња Кучиња , Струга

се продава

50 ЕУР

01 јун. 06:20 Автомобили , Струга

Mercedes- Benz 560 LIMUZINA LIMO

7 000 ЕУР Намалена цена

Година: 1987
Километража: 40 000 - 44 999
01 јун. 06:18 Станови , Струга

Stan vo Struga pokraj ezero

113 000 ЕУР

Број на соби: 3
30 мај 09:25 Машини и Алати , Струга

Masini za drvo

30 мај 08:58 Машини и Алати , Струга

Masini I alat za drvo

30 мај 08:56 Машини и Алати , Струга

Masini I alat

29 мај 12:43 Друго , Струга

Prodazba na trafostanica

3 900 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струга не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации