Македонски | Shqip | English |

Струга

15 фев. 08:18
Линк
,

VW Touran 2.0

14 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
08 фев. 16:18
Линк
,

Toyota C Hr Hybrid -19

23 890 ЕУР

Година: 2019
Километража: 0 - 4 999

06 апр. 00:34 ,

Peugeot 407 -04

7 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 5 000 - 9 999
05 апр. 03:40 ,

Renault Clio -04

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 15 000 - 19 999
04 апр. 20:03 ,

Renault Clio -04

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 15 000 - 19 999
03 апр. 10:24 ,

BMW 320D 150ks redizajn -02

4 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
03 апр. 01:13 ,

Renault Megane -02

1 700 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
02 апр. 21:11 ,

Garsonjera od 37m2 vo Struga

Број на соби: 1
02 апр. 18:25 ,

Mercedes E 220 Cdi Moze i zamena -04

8 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 15 000 - 19 999
01 апр. 04:59 ,

VW Golf 1.9 tdi 81kw klimatronic -98

3 499 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
31 мар. 15:54 ,

Mercedes C 220 cdi elegance 6 brzini -00

5 200 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
31 мар. 00:19 ,

Dacia Solenza 1.9 Dizel -04

850 ЕУР

Година: 2004
Километража: 120 000 - 129 999
29 мар. 16:52 ,

VW PASSAT 1.9 TDI KLIMATRONIC -97 EXTRA

2 900 ЕУР

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
28 мар. 18:50 ,

BMW 324 -84

1 000 ЕУР

Година: 1984
Километража: 200 000 - 249 999
28 мар. 15:58 ,

Audi A4 2.0TDI Sport line+Panora Navi Xenon Pdc-11

22 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
26 мар. 15:39 ,

Seat Cordoba 1.4 tdi i Opel Vectra 2.0 dti -06

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
24 мар. 21:42 ,

Renault MEGANE 1.9 DCI -03

3 105 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 110 000 - 119 999
24 мар. 02:53 ,

PEUGEOT 607 -02

Година: 2002
Километража: 180 000 - 189 999
24 мар. 00:29 ,

Mercedes 190 -98

800 ЕУР

Година: 1998
Километража: 0 - 4 999
23 мар. 21:10 ,

Toyota Carina -95

1 501 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
23 мар. 16:46 ,

Citroen Xantia HDI -99

1 100 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
09 мар. 22:54 ,

BMW 530 - 04

Година: 2004
Километража: 180 000 - 189 999
07 мар. 18:54 ,

Mercedes Benz E 290 turbodizel -97

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
03 авг. 08:29 ,

Audi Q5 2.0 Diesel S-Tronic S-Line -10

Година: 2010
Километража: 90 000 - 94 999
Кон почеток