Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струга

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Струга , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струга или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Денес 15:25
Линк
Автомобили , Струга

Audi A6 quatrro so GPS Navigacija/sistem android

3 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999

05 јун. 14:10 Домашни Миленичиња Кучиња , Струга

се продава

50 ЕУР

01 јун. 06:20 Автомобили , Струга

Mercedes- Benz 560 LIMUZINA LIMO

7 000 ЕУР Намалена цена

Година: 1987
Километража: 40 000 - 44 999
01 јун. 06:18 Станови , Струга

Stan vo Struga pokraj ezero

113 000 ЕУР

Број на соби: 3
30 мај 09:25 Машини и Алати , Струга

Masini za drvo

30 мај 08:58 Машини и Алати , Струга

Masini I alat za drvo

30 мај 08:56 Машини и Алати , Струга

Masini I alat

29 мај 12:43 Друго , Струга

Prodazba na trafostanica

3 900 ЕУР

28 мај 10:03 Домашни Миленичиња Кучиња , Струга

Се продава

170 ЕУР

26 мај 11:50 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Струга

Banes delux ne Struge

Број на соби: 3,5
25 мај 16:40 Автомобили , Струга

����VW POLO ����1.2i 64ks CRICKET 2004/5

3 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
25 мај 06:58 Автомобили , Струга

Mercedes Benz E320CDI 4x4 Evo!

10 650 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
22 мај 16:49 Станови , Струга

Stan na 100m od ezero

Број на соби: 3
22 мај 16:05 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Струга

Lokacioni extra

Број на соби: 6
21 мај 20:44 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Струга

vreshtat e liqenit-eyerski loyja,,,,

1 ЕУР

Број на соби: 10
21 мај 20:44 Автомобили , Струга

Kupuvam Skoda Felicia

19 мај 09:59 Станови , Струга

Stan na ubava lokacija

Број на соби: 2
16 мај 12:15 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Струга

Lokal afarist

700 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 70
15 мај 14:03 Станови , Струга

Stan vo centar na Struga

Број на соби: 3
15 мај 01:07 Станови , Струга

Stan vo Struga

57 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
14 мај 13:11 Земјоделски животни , Струга

Jarinja

200 МКД

14 мај 12:09 Автомобили , Струга

Audi A3 dizel 2007

Година: 2007
Километража: 300 000 - 349 999
13 мај 21:25 Деловен простор Дуќани и Трафики , Струга

Deloven prostor vo Struga

70 000 ЕУР

13 мај 13:00 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Струга

Last time last price

Број на соби: 7
Површина: 200
12 мај 10:34 Автомобили , Струга

Dzip Hummer H3 3.7 Off Road 4X4

30 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
10 мај 11:10 Агенција за недвижности Станови , Струга

Banesa te reja

Број на соби: 3
Површина: 70

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струга не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации