Македонски | Shqip | English |

23 апр. 18:16 Автомобили , Струга

BMW 735 i

4 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
22 апр. 19:14 Автомобили , Струга

PEUGEOT 206 1.9 d 58 kw.

1 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
21 апр. 02:19 Автомобили , Струга

Ford Focus

2 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
19 апр. 12:18 Автомобили , Струга

PEUGEOT 206 1,9 dizel 58 kw

1 500 МКД

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
17 апр. 11:08 Автомобили , Струга

PEUGEOT 206 SW KLIMA PLINSKI URED

2 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
16 апр. 23:21 Автомобили , Струга

Mercedes Benz C 250 turbo

2 399 ЕУР

Година: 1996
Километража: 300 000 - 349 999
16 апр. 17:56 Автомобили , Струга

Smart Fortwo Coupe

4 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
15 апр. 21:14 Автомобили , Струга

Fiat Palio vo top sostojba

1 100 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
15 апр. 15:25 Автомобили , Струга

Opel Astra 03 2.2

2 150 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
13 апр. 23:01 Автомобили , Струга

Audi A4 2.0 tdi

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
11 апр. 22:02 Автомобили , Струга

Chevrolet Camaro

Година: 2015
Километража: 10 000 - 14 999
10 апр. 18:46 Автомобили , Струга

Mercedes-Benz ML 270 CDI AUTOMATIK Facelift

5 900 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
05 апр. 13:43 Автомобили , Струга

Daewoo Nubira

Година: 2001
Километража: 150 000 - 159 999
04 апр. 15:23 Автомобили , Струга

BMW X5 3.0 SD

17 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
04 апр. 15:21 Автомобили , Струга

BMW 520 D

16 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток