Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струга

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Струга , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струга или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

08 дек. 15:25
Линк
Автомобили , Струга

Audi A6 quatrro so GPS Navigacija/sistem android

3 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999

10 јул. 16:09 Соби , Струга

3 i 4 Krevetni apartmani vo centar

26 септ. 19:49 Градежни материјали , Струга

Stari keramidi

5 МКД

22 јул. 10:55 Градежни материјали , Струга

Keramidi polovni

10 МКД

11 мар. 09:52 Претпријатие Друго , Струга

Maska KN95 so filter

25 МКД

14 јул. 12:15 Градежни материјали , Струга

Turski keramidi

30 МКД

05 ноем. 16:24 Градежни материјали , Струга

SE PRODAVET HITNO

50 МКД

21 ноем. 17:48 Плацови/Ниви и фарми , Струга

Se prodava gradezno zemjiste

50 МКД

07 окт. 13:20 Големапродажба/Роба Друго , Струга

Parfemi za prodazba

50 МКД

07 дек. 17:58 Станови , Струга

Se Izdavat stan

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
05 дек. 15:44 Агенција за недвижности Станови , Струга

oferta te reja-novi ponudi....

1 ЕУР

Број на соби: 3
05 дек. 13:24 Плацови/Ниви и фарми , Струга

Plac

1 ЕУР

04 дек. 11:18 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Струга

LUXURE DOUBLY HOUSE/APARTAMENTS

1 ЕУР

Број на соби: > 10
01 дек. 06:03 Станови , Струга

Nov Stan 49m2

1 ЕУР

Број на соби: 2
30 ноем. 12:56 Станови , Струга

Nov Stan 49m2

1 ЕУР

Број на соби: 2
27 ноем. 17:06 Машини и Алати , Струга

Сталажа

1 ЕУР

27 ноем. 12:48 Станови , Струга

Stan na 1 vi kat Ezerski lozja

1 ЕУР

Број на соби: 2
27 ноем. 11:32 Претпријатие Автомобили , Струга

Tiguan 2.0 TDI 2019

1 ЕУР

Година: 2019
Километража: 180 000 - 189 999
17 окт. 18:56 Плацови/Ниви и фарми , Струга

Plac

1 ЕУР

15 окт. 02:37 Автомобили , Струга

Se prodava Mercedes C320 CDI avtomatik

1 МКД

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
24 септ. 17:09 Станови , Струга

Стан покрај езеро

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
20 септ. 21:36 Автомобили , Струга

Bmw 530XD 258ps F10 4x4

1 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
21 авг. 16:21 Станови , Струга

Se izdavaat apartmani / Jepen apartamente

1 ЕУР / дневно Намалена цена

Број на соби: 5
11 авг. 19:52 Бараки и Гаражи , Струга

Se prodava nova baraka

1 ЕУР

23 јул. 14:36 Соби , Струга

Se izdavaat sobi na samoto novo setaliste vo Struga

1 ЕУР / дневно

15 јул. 14:49 Соби , Струга

Marija Apartmani

1 ЕУР / дневно

14 јул. 16:19 Агенција за недвижности Станови , Струга

2in1 river apartaments

1 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 200
14 јул. 15:45 Агенција за недвижности Станови , Струга

ART LUXURE APARTAMENT

1 ЕУР

Број на соби: 3,5
13 јул. 12:42 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Струга

LUXURY HOUSE!!!!

1 ЕУР

Број на соби: 10
12 јул. 09:56 Агенција за недвижности Станови , Струга

top 1o

1 ЕУР

Број на соби: 3,5
11 јул. 10:22 Агенција за недвижности Станови , Струга

DISCOUNT PRICE!!!!!

1 ЕУР

Број на соби: 3,5

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струга не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации