Македонски | Shqip | English |

04 јун. 12:07 Автомобили , Струмица

MITSUBISHI PAJERO 3.2 DID 4X4 TOP - MOZE ZAMENA

6 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
02 јун. 19:18 Автомобили , Струмица

Peugot 306i

1 100 ЕУР

Година: 1995
Километража: 200 000 - 249 999
02 јун. 19:16 Автомобили , Струмица

Citroen Jumpy 1.6hdi -10

6 100 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
01 јун. 12:41 Автомобили , Струмица

Opel Vectra

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
31 мај 20:55 Автомобили , Струмица

Opel Astra 1.6

1 700 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
28 мај 14:40 Автомобили , Струмица

WW AMAROK 2.0 -17

Година: 2017
Километража: 100 000 - 109 999
27 мај 23:59 Автомобили , Струмица

MERCEDES-BENZ E 320 CDI

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
27 мај 23:34 Куќи/Вили , Струмица

Stara kuka vo strog centar na Strumica

33 400 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 100
26 мај 19:29 Автомобили , Струмица

Alfa Romeo 147 1.9 jtd

2 500 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
25 мај 18:47 Автомобили , Струмица

WV Fox 1.4 benzin

2 350 ЕУР

Година: 2005
Километража: 100 000 - 109 999
25 мај 10:22 Автомобили , Струмица

Opel Corsa full oprema

3 300 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
25 мај 10:18 Автомобили , Струмица

VW Polo Extra

3 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
24 мај 13:44 Автомобили , Струмица

Ford Fiesta 1.3 benzin plin

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
23 мај 22:52 Претпријатие Автомобили , Струмица

Audi A5 2.7 TDI Sportback 2 x S-line

15 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
23 мај 14:03 Автомобили , Струмица

Peugeot 107 itno

2 750 ЕУР

Година: 2007
Километража: 15 000 - 19 999
22 мај 09:38 Автомобили , Струмица

FORD MONDEO 96kw -07

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
19 мај 22:06 Автомобили , Струмица

Peugeot 207

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
19 мај 09:26 Автомобили , Струмица

VW Touran 1,9 TDI

6 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
18 мај 01:27 Автомобили , Струмица

BMW 330 cd -03

3 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
17 мај 20:44 Автомобили , Струмица

Honda CRV 2.2

2 850 ЕУР

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток