Македонски | Shqip | English |

Босилово | Возила | Автомобили | Mercedes-Benz | C 220 | Pazar3

17 дек. 21:11 Автомобили , Струмица , Босилово

Mercedes C 220 cdi 145hp -03

2 200 ЕУР

Година: 2003
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток