Македонски | Shqip | English |

Босилово | Возила | Автомобили | Mercedes-Benz | CLS 350 | Pazar3

06 апр. 16:23 Автомобили , Струмица , Босилово

Mercedes CLS 350 dizel

25 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 75 000 - 79 999
Кон почеток