Македонски | Shqip | English |

Босилово | Возила | Автомобили | Opel | Vectra | Pazar3

28 јан. 14:55 Автомобили , Струмица , Босилово

Opel Vectra c 2.2

3 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
29 ноем. 14:49 Автомобили , Струмица , Босилово

Opel Vectra redizajn -00

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
09 мар. 11:37 Автомобили , Струмица , Босилово

Opel Vectra -99

Година: 1999
Километража: 160 000 - 169 999
11 окт. 00:30 Автомобили , Струмица , Босилово

Opel Vectra B -99

1 500 ЕУР Намалена цена

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
26 авг. 23:52 Автомобили , Струмица , Босилово

OPEL VECTRA 1.9 -98

2 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 190 000 - 199 999
28 јун. 18:29 Автомобили , Струмица , Босилово

Opel Vectra 1.6 -97

2 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
28 јун. 17:44 Автомобили , Струмица , Босилово

Opel Vectra -97

2 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
28 јун. 14:24 Автомобили , Струмица , Босилово

Opel Vectra -97

2 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 180 000 - 189 999
13 фев. 14:16 Автомобили , Струмица , Босилово

Opel Vectra -97

2 300 ЕУР

Година: 1997
Километража: 170 000 - 179 999
14 јан. 15:39 Автомобили , Струмица , Босилово

Opel Vectra 1.6 - 96

650 ЕУР

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток