Македонски | Shqip | English |
Денес 15:21 Куќи/Вили , Струмица

Prakticna i povolno Golema kuka vo Strumica

120 000 ЕУР

Број на соби: 5
21 јул. 09:24 Куќи/Вили , Струмица

Kuka vo Strumica

Број на соби: 10
14 јул. 10:28 Куќи/Вили , Струмица

Kuka od 100m2 vo Strumica

60 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 100
26 јун. 16:33 Куќи/Вили , Струмица

Kuka so dvorno mesto od 2300m2 s Murtino

12 500 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Површина: 100
17 јун. 23:52 Куќи/Вили , Струмица

Se izdava sprat od kuka

Број на соби: 4
Површина: 100
27 мај 23:34 Куќи/Вили , Струмица

Stara kuka vo strog centar na Strumica

33 400 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 100
27 мај 18:54 Куќи/Вили , Струмица , Василево

Kuka so dvorno mesto

26 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 90
17 апр. 20:13 Куќи/Вили , Струмица

Kuka na ul Krusevska Republika

Број на соби: 5
Површина: 100
11 апр. 19:44 Куќи/Вили , Струмица

Kuka od 150m2

40 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 150
07 апр. 17:23 Куќи/Вили , Струмица

Kuka vo centarot na gradot p +1

56 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 150
20 мар. 08:53 Куќи/Вили , Струмица

Vo Bansko Kuka

20 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 70
19 фев. 11:04 Куќи/Вили , Струмица

SE PRODAVA

85 000 ЕУР

Број на соби: 5
03 фев. 18:09 Куќи/Вили , Струмица

Kuka vo selo Dabile

Број на соби: 8
Површина: 120
27 јан. 00:11 Куќи/Вили , Струмица

Kuka vo centarot na Strumica

Број на соби: 4
Површина: 140
26 дек. 17:35 Куќи/Вили , Струмица

Kuka vo Centarot na Strumica

80 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 200
24 ноем. 16:06 Куќи/Вили , Струмица

Kuka vo Strumica

100 000 ЕУР

Број на соби: 10
21 ноем. 11:55 Куќи/Вили , Струмица

SEMEJNA KUKA VO STRUMICA

85 000 ЕУР

Број на соби: > 10
19 окт. 14:11 Куќи/Вили , Струмица , Василево

Kuka od 150m2

Број на соби: 4
Површина: 150
18 окт. 08:04 Куќи/Вили , Струмица

Kuka od 160m2 vo Strumica

Број на соби: 6
Површина: 160
29 јул. 13:05 Куќи/Вили , Струмица

Kuka so dvor vo Strumica

200 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 70
13 јул. 12:43 Куќи/Вили , Струмица

Kuka vo Strumica

180 000 ЕУР

Број на соби: 10
08 јул. 09:57 Куќи/Вили , Струмица

Se izdava sprat od kuka vo Strumica

150 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 100
07 јул. 12:03 Куќи/Вили , Струмица

Prodavam Kuka

90 000 ЕУР

Број на соби: 6
Кон почеток