Македонски | Shqip | English |

Василево | Возила | Автомобили | BMW | Pazar3

05 авг. 16:49 Автомобили , Струмица , Василево

BMW 530 dizel

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
15 јун. 23:06 Автомобили , Струмица , Василево

BMW e60 525d 177ps

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
13 мар. 23:02 Автомобили , Струмица , Василево

BMW 320D

3 300 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
09 јан. 19:26 Автомобили , Струмица , Василево

BMW 525 2.5 dizel

1 111 ЕУР

Година: 1997
Километража: 25 000 - 29 999
15 мар. 17:30 Автомобили , Струмица , Василево

BMW 318 -97

Година: 1997
Километража: 170 000 - 179 999
25 ноем. 15:33 Автомобили , Струмица , Василево

BMW 525tds moze zamena -98

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
02 фев. 17:10 Автомобили , Струмица , Василево

BMW 318 - 92

2 500 ЕУР

Година: 1992
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток