Македонски | Shqip | English |

Василево | Возила | Автомобили | Citroën | Jumpy | Pazar3

03 авг. 23:59 Автомобили , Струмица , Василево

Citroen Jumpy 2.0 HDI 136ks -11

4 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток