Македонски | Shqip | English |

Василево | Возила | Автомобили | Fiat | Bravo | Pazar3

04 авг. 17:47 Автомобили , Струмица , Василево

Fiat Bravo 1.6 16v itno

900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток