Македонски | Shqip | English |

Василево | Возила | Автомобили | Fiat | Tipo | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


08 авг. 16:20 Автомобили , Струмица , Босилово

Fiat Tipo 1.4

550 ЕУР

Година: 1993
Километража: 170 000 - 179 999
12 окт. 19:39 Автомобили , Струмица , Босилово

Fiat Tipo 1.4 -98

650 ЕУР

Година: 1998
Километража: 140 000 - 149 999
01 јун. 20:20 Автомобили , Струмица

Fiat Tipo -93

600 ЕУР

Година: 1993
Километража: 190 000 - 199 999
28 јул. 15:55 Автомобили , Струмица , Босилово

Fiat Tipo 1.4 -94

550 ЕУР

Година: 1994
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток