Македонски | Shqip | English |

Василево | Возила | Автомобили | Ford | Tourneo | Pazar3

22 септ. 21:14 Автомобили , Струмица , Василево

Ford Torneo 1.8TDCI -04

5 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
Кон почеток