Македонски | Shqip | English |

Василево | Возила | Автомобили | Kia | Clarus | Pazar3

13 дек. 20:37 Автомобили , Струмица , Василево

Kia Clarius

1 000 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
Кон почеток