Македонски | Shqip | English |

Василево | Возила | Автомобили | Lada | 110 | Pazar3

14 јан. 20:33 Автомобили , Струмица , Василево

Lada 110 -05 odlicna sostojba itno cenata ne fiks

900 ЕУР Намалена цена

Година: 2005
Километража: 130 000 - 139 999
Кон почеток