Македонски | Shqip | English |

Василево | Возила | Автомобили | Opel | Antara | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


27 мај 15:16 Автомобили , Струмица , Ново Село

Opel Antara

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
25 фев. 13:29 Автомобили , Струмица , Ново Село

Opel Antara

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
10 авг. 10:48 Автомобили , Струмица

Opel Antara 2.2 CDTI

12 300 ЕУР

Година: 2013
Километража: 75 000 - 79 999
05 јул. 16:57 Автомобили , Струмица , Босилово

Opel Antara 114 000KM

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
26 апр. 10:40 Автомобили , Струмица

Opel Antara 2.2 CDTI -13

13 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 80 000 - 84 999
14 јул. 17:53 Автомобили , Струмица

OPEL ANTARA 2.0 CDTI KAKO NOV

8 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
30 ноем. 13:04 Автомобили , Струмица

Opel Antara 2.0 150ps4x4 prv gazda kupena od Mk-09

11 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 85 000 - 89 999
17 ноем. 23:10 Автомобили , Струмица

Opel Antara -09

9 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток