Македонски | Shqip | English |

Василево | Возила | Автомобили | Seat | Pazar3

Alhambra , 1
Cordoba , 1
Ibiza , 1
12 апр. 01:03 Автомобили , Струмица , Василево

Seat Alhambra 1.9TDI 110KS

2 900 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
09 ноем. 23:14 Автомобили , Струмица , Василево

Seat Ibiza

1 600 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
02 јун. 15:15 Автомобили , Струмица , Василево

Seat Cordoba 1.4 16v -06

3 699 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
Кон почеток