Македонски | Shqip | English |

Василево | Возила | Автомобили | VW Volkswagen | Passat CC | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


20 дек. 23:41 Автомобили , Струмица

VW Passat CC 2.0 TDi R-line 170hp 11 -10

12 200 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
18 окт. 00:27 Автомобили , Струмица , Босилово

VW Passat 1.9

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
05 мај 14:01 Автомобили , Струмица

VW Passat CC 2.0 TDi 177 KS

22 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
20 окт. 20:11 Автомобили , Струмица

VW Passat CC 2.0TDI

10 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Кон почеток