Македонски | Shqip | English |

Василево | Возила | Автомобили | Yugo | Pazar3

Нема резултати

Еве некои опции за пребарување...
  • Употребувајте *, на пример *столица* или само стол за да ги видете сите огласи во кои зборот стол е дел од почетокот, крајот или средината на некој збор.
  • За да добиете повеќе резултати употребете повеќе зборови и помеѓу нив ставете ILI .

Опции за пребарување

Browse the latest ads!


16 јун. 15:30 Автомобили , Струмица , Ново Село

Yugo 45 Plin

Година: 1994
Километража: 100 000 - 109 999
11 мар. 12:35 Автомобили , Струмица

Yugo 45

10 000 ЕУР

Година: 1986
Километража: 70 000 - 74 999
13 окт. 14:32 Автомобили , Струмица , Ново Село

Yugo 55

400 ЕУР

Година: 1997
Километража: 60 000 - 64 999
13 фев. 23:31 Автомобили , Струмица

Yugo 55 registrirano

Година: 1991
Километража: 110 000 - 119 999
17 јул. 19:27 Автомобили , Струмица

Yugo 65 -89

400 ЕУР

Година: 1989
Километража: 300 000 - 349 999
01 апр. 19:21 Автомобили , Струмица

Yugo Coral 45 -93

400 ЕУР

Година: 1994
Километража: 70 000 - 74 999
06 окт. 17:49 Автомобили , Струмица

YUGO FLORIDA 1.3 EFI -91

899 ЕУР Намалена цена

Година: 1991
Километража: 170 000 - 179 999
25 мај 18:27 Автомобили , Струмица

Yugo 45 -94

Година: 1994
Километража: 120 000 - 129 999
16 фев. 20:07 Автомобили , Радовиш

Pogrebno vozilo

Година: 2002
Километража: 120 000 - 129 999
12 јан. 10:57 Автомобили , Радовиш

Yugo Skala 55 na plin -91

Година: 1991
Километража: 190 000 - 199 999
Кон почеток