Македонски | Shqip | English |

Вчера 15:36 Автомобили , Струмица , Василево

Opel Astra 2.0 DTI 101 ks

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 15:21 Автомобили , Струмица , Василево

Mazda 2 1.4 dizel

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 14:21 Автомобили , Струмица , Василево

Suzuki Swift 1.3 multired

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 14:11 Автомобили , Струмица , Василево

Peugeot 207 sw

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 14:01 Автомобили , Струмица , Василево

Fiat 500 1.2 benzin

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 11:29 Автомобили , Струмица , Василево

Ford Focus

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 11:19 Автомобили , Струмица , Василево

Fiat Punto van Tovarno

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 11:09 Автомобили , Струмица , Василево

Peugeot 207 benzin plin

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 10:59 Автомобили , Струмица , Василево

BMW 530 dizel

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 10:49 Автомобили , Струмица , Василево

Fiat Punto 1.2 benzin.plin

1 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 10:49 Автомобили , Струмица , Василево

Fiat Idea 1.9 dizel

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
21 јул. 22:38 Автомобили , Струмица , Василево

Renault Clio 1.5dci

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
20 јул. 13:30 Автомобили , Струмица , Василево

VW Golf 5 GT SPORT

6 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
20 јул. 10:46 Автомобили , Струмица , Василево

Opel Meriva 1.4 benzin

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
20 јул. 10:36 Автомобили , Струмица , Василево

Renault Megane 1.9 dci

Година: 2007
Километража: 130 000 - 139 999
16 јул. 11:20 Автомобили , Струмица , Василево

Renault Megane 1.5 Dci

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
15 јул. 21:14 Автомобили , Струмица , Василево

Opel Corsa 1.2 Benzin Plin

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
29 јун. 19:16 Автомобили , Струмица , Василево

Audi A6 -00

Година: 2000
Километража: 120 000 - 129 999
29 јун. 19:08 Автомобили , Струмица , Василево

Kia Sorento -03

Година: 2003
Километража: 120 000 - 129 999
27 јун. 19:11 Автомобили , Струмица , Василево

VW Passat karavan

2 800 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
24 јун. 14:36 Автомобили , Струмица , Василево

KOMBE FORD TRANZIT

2 500 ЕУР

Година: 1999
Километража: 25 000 - 29 999
15 јун. 23:06 Автомобили , Струмица , Василево

BMW e60 525d 177ps

Година: 2005
Километража: 250 000 - 299 999
08 јун. 07:06 Автомобили , Струмица , Василево

VW Passat 1.9 tdi

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
29 мај 13:05 Автомобили , Струмица , Василево

Audi А4 74kw 116kc 1.6 b

950 ЕУР

Година: 1998
Километража: 250 000 - 299 999
27 мај 18:54 Куќи/Вили , Струмица , Василево

Kuka so dvorno mesto

26 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 90
27 мај 12:22 Автомобили , Струмица , Василево

Volvo s 60 2.4 d5

3 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 250 000 - 299 999
21 мај 16:22 Автомобили , Струмица , Василево

VW TUARAN -05

3 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 95 000 - 99 999
Кон почеток