Македонски | Shqip | English |

Денес 01:21 Автомобили , Струмица

Mercedes-Benz A 180 2.0cdi -05

4 600 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 23:48 Автомобили , Струмица , Босилово

Alfa Romeo 166

Година: 2000
Километража: 100 000 - 109 999
Вчера 23:46 Автомобили , Струмица

Ford Focus Kabrio cuppe C/C

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 23:27 Автомобили , Струмица

Suzuki Alto

850 ЕУР

Година: 1996
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 22:25 Автомобили , Струмица

BMW 535d twinturbo 272 hp

6 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 22:22 Автомобили , Струмица

Fiat Ulysse

2 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 21:50 Автомобили , Струмица

Fiat Ulysse

2 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 21:39 Автомобили , Струмица

BMW X1 18D 143KS M-PAKET

15 200 ЕУР

Година: 2012
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 21:17 Автомобили , Струмица

VW Sharan

6 400 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 20:57 Автомобили , Струмица

KIA SPORTAGE 1.6 135hp VO EXTRA SOATOJBA

11 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 20:42 Автомобили , Струмица

VW PASSAT B6

7 499 ЕУР

Година: 2006
Километража: 300 000 - 349 999
Вчера 20:35 Автомобили , Струмица

Mercedes-Benz C 220

3 900 ЕУР

Година: 2002
Километража: 250 000 - 299 999
Вчера 17:43 Автомобили , Струмица

VW Golf 1.6 tdi DSG -12

11 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 17:06 Автомобили , Струмица

BMW X1 18D 143 ks M-paket od CH

15 999 ЕУР

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 16:42 Автомобили , Струмица

Mercedes-Benz E 220 CDI

16 990 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 13:58 Автомобили , Струмица

Ford Mondeo karavan -01 2.0tddi registrirana

2 000 ЕУР

Година: 2001
Километража: 0 - 4 999
Вчера 13:30 Автомобили , Струмица , Василево

VW Golf 5 GT SPORT

6 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 12:38 Автомобили , Струмица , Ново Село

Ford Focus 1.8 TDI -08

3 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 12:13 Автомобили , Струмица , Василево

Fiat Punto 1.2 benzin.plin

2 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 12:09 Автомобили , Струмица , Василево

Peugeot 207 benzin plin

3 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 11:50 Автомобили , Струмица

Mercedes-Benz A160 CDI KLIMA UVOZ OD GERMANIJA

4 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 10:37 Автомобили , Струмица

Peugeot 307 XS 2.0 140hp

2 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 02:12 Автомобили , Струмица

Mercedes-Benz 200

800 ЕУР

Година: 1997
Километража: 30 000 - 34 999
18 авг. 23:37 Автомобили , Струмица

Opel Vectra 1.7

Година: 1995
Километража: 250 000 - 299 999
18 авг. 21:19 Автомобили , Струмица

Mercedes-Benz ML 320 Sport 4Matic -08

12 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
18 авг. 20:50 Автомобили , Струмица

FORD C-MAX 1.6HDI

5 100 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
18 авг. 20:24 Автомобили , Струмица

VW PASSAT 2.0TDI 170KS HIGHLINE OD CH

15 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
18 авг. 20:11 Автомобили , Струмица

VOLVO C30 R-DESIGN

4 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
18 авг. 18:41 Автомобили , Струмица

SEAT ALHAMBRA SARAN

3 300 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
18 авг. 15:36 Автомобили , Струмица , Василево

Opel Astra 2.0 DTI 101 ks

1 500 ЕУР

Година: 2000
Километража: 250 000 - 299 999
18 авг. 13:54
Линк
Автомобили , Струмица

BMW X1 X-DRIVE 2.0 177KS -11

14 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
18 авг. 13:50 Автомобили , Струмица

Fiat Doblo Maxi 1.3 multijet

7 500 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
18 авг. 13:17 Автомобили , Струмица

BMW 530d

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
Кон почеток