Македонски | Shqip | English |
Денес 15:21 Куќи/Вили , Струмица

Prakticna i povolno Golema kuka vo Strumica

120 000 ЕУР

Број на соби: 5
Денес 13:33 Станови , Струмица

Stan vo Strumica

10 МКД

Број на соби: 2
Површина: 40
Денес 11:32 Станови , Струмица

Luksuzen apartman 110m2 vo Strumica

Број на соби: 4
Површина: 110
Вчера 20:08 Станови , Струмица

Se izdava stan vo Strumica

180 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Вчера 17:14 Станови , Струмица

Se Izdava stan vo Strumica

Број на соби: 3
Површина: 100
21 јул. 09:24 Куќи/Вили , Струмица

Kuka vo Strumica

Број на соби: 10
19 јул. 19:03 Станови , Струмица

Stan od 60m2 vo Strumica

Број на соби: 3
Површина: 60
16 јул. 03:09 Станови , Струмица

Stan od 120m2 vo zgradata na Evrostil

87 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 120
14 јул. 10:28 Куќи/Вили , Струмица

Kuka od 100m2 vo Strumica

60 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 100
05 јул. 10:48 Станови , Струмица

STAN VO STRUMICA 72m2

42 000 ЕУР

Број на соби: 3
03 јул. 13:15 Станови , Струмица

Se izdava nov namesten stan vo Strumica

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 70
29 јун. 13:59 Станови , Струмица

Se izdava stan

Број на соби: 2
Површина: 70
26 јун. 16:33 Куќи/Вили , Струмица

Kuka so dvorno mesto od 2300m2 s Murtino

12 500 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Површина: 100
23 јун. 21:14 Станови , Струмица

SE IZDAVA KOMPLETNO NAMESTEN STAN

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
18 јун. 10:32 Станови , Струмица

Luksuzen dupleks vo Strumica

72 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 120
17 јун. 23:52 Куќи/Вили , Струмица

Se izdava sprat od kuka

Број на соби: 4
Површина: 100
Кон почеток