Македонски | Shqip | English |

Пазар3 огласи | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Струмица

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Струмица , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Струмица или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 15:00
Link:
,

Mercedes-Benz A Class 170 dizel 1999

Година: 1999
Километража: 300 000 - 349 999

08 апр. 22:37 Претпријатие ,

JAGUAR 2.0XE KAKO NOV ,,ENTERIERAUTO,,

15 799 ЕУР

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
08 апр. 22:26 Претпријатие ,

CITROEN C5 2.0HDI 136KS ,,ENTERIERAUTO,,

5 499 ЕУР

Година: 2009
Километража: 180 000 - 189 999
08 апр. 21:55 Претпријатие ,

AUDI A6 3.0TDI QUATTRO ,,ENTERIERAUTO,,

15 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
06 апр. 20:59 ,

ITNO!! Prodavam Reno Scenic 2004 1.9 dci

2 700 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
06 апр. 09:57 ,

Se izdava nov stan, so cela pokuknina i garaza

350 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 70
05 апр. 21:39 ,

Se izdava nov luksuzen stan so cela pokuknina i garaza350e

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
05 апр. 02:53 ,

Se izdavaat sobi sprat od kukja

4 000 МКД / месечно

04 апр. 18:39 Претпријатие ,

Golf 6 DSG

8 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
02 апр. 14:05 ,

VW Passat 1996 dizel

1 500 ЕУР

Година: 1996
Километража: 20 000 - 24 999
02 апр. 04:18 ,

BMW 535d M-Paket

16 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
01 апр. 12:19 ,

����ALFA ROMEO GIULIETTA 2013GOD 2.0JTD 170KS����

8 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
01 апр. 11:58 ,

��������BMW X1 18D FACELIF X-DRIVE X-LINE 2013GOD��������

16 200 ЕУР

Година: 2013
Километража: 150 000 - 159 999
31 мар. 15:53 Претпријатие ,

ALFA ROMEO 1.9 JTDM

4 200 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
30 мар. 20:47 Претпријатие ,

VW PASSAT 1.9 TDI 105 BLUE MOTION

6 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
30 мар. 20:39 Претпријатие ,

CITROEN C3 1.1

2 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 130 000 - 139 999
30 мар. 19:19 ,

Citroen C4 1,4 benzin prv sopstvenik

2 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
30 мар. 10:37 , ,

Vw touareg 3.0 v6 tdi

5 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
30 мар. 10:37 ,

Audi A4 TDI

Година: 2000
Километража: 30 000 - 34 999
29 мар. 11:58 Претпријатие ,

Opel Meriva 1.7 cdti

3 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999
29 мар. 11:38 Претпријатие ,

Fiat Grande Punto 1.3 jtd

3 600 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
29 мар. 11:30 Претпријатие ,

VW Golf 5

4 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
29 мар. 11:26 Претпријатие ,

Mercedes-Benz A 180 cdi

4 200 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
29 мар. 00:38 ,

Audi a6 2.7 tdi 6800 eur

6 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
28 мар. 23:25 ,

Се издава комплетно наместен стан

250 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
Површина: 50

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Се купува Се изнајмува Се продава Се бара за изнајмување Се бара работа Се нуди работа | Струмица не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации