Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струмица

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Струмица , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струмица или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

25 септ. 12:48
Линк
Куќи/Вили , Струмица

Se izdava sprat od kuka

Број на соби: 2
25 септ. 14:40
Линк
Станови , Струмица

Prodavam Stan

73 500 ЕУР

Број на соби: 3

17 септ. 11:31 Друго , Струмица

Krevet za masaza elektricen

1 200 ЕУР

17 септ. 07:55 Услуги Занаетчии , Струмица

Aluminski ogradi parapeti

100 ЕУР

16 септ. 15:32 Машини и Алати , Струмица , Ново Село

Drobilici za drvo

16 септ. 15:02 Автомобили , Струмица

Peugeot 407 coupe V6 204ks

5 200 ЕУР Намалена цена

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
15 септ. 20:49 Автомобили , Струмица

SE PRODAVA FORD TRANSIT CONNECT VO ODLICNA SOSTOJBA

3 450 ЕУР

Година: 2007
Километража: 100 000 - 109 999
15 септ. 20:12 Автомобили , Струмица

Fiat 500 1.4 16V

6 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
15 септ. 13:13 Моторцикли (над 50cc) Спортски , Струмица

Kawasaki ZX6R

5 000 ЕУР

15 септ. 12:57 Автомобили , Струмица

Audi A4 cabriolet za delovi

2 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 110 000 - 119 999
15 септ. 12:11 Друго , Струмица

Palmi nad 5 metri

14 септ. 21:22 Автомобили , Струмица

Vw caddy

1 400 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
14 септ. 16:24 Друго , Струмица

Болничка опрема

14 септ. 16:12 Станови , Струмица

СЕ ИЗДАВА СТАН

330 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
14 септ. 14:44 Домашни Миленичиња Мачки , Струмица

Persiski macinja

230 ЕУР

14 септ. 14:12 Домашни Миленичиња Мачки , Струмица

Persisko zensko mace

10 000 МКД

14 септ. 12:43 Автомобили , Струмица

Mercedes-Benz E 250 dizel 2009

11 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
14 септ. 01:47 Куќи/Вили , Струмица

SE IZNAJMUVAT DVA SPRATA

Број на соби: 6
13 септ. 10:20 Услуги Занаетчии , Струмица

Aluminski ogradi parapeti gelenderi

80 ЕУР

13 септ. 04:14 Плацови/Ниви и фарми , Струмица

Se prodava niva

13 500 ЕУР

13 септ. 04:14 Автомобили , Струмица , Ново Село

BMW 520i moze i zamena

4 950 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
13 септ. 04:13 Аудио опрема Друго , Струмица

ZVUCNIK PARTYBOX310

500 ЕУР Намалена цена

13 септ. 01:14 Автомобили , Струмица , Ново Село

BMW 520i moze i zamena

4 950 ЕУР

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
12 септ. 07:13 Домашни Миленичиња Кучиња , Струмица

Tea cup maltezeri

12 септ. 07:13 Делови за Компјутери и додатоци , Струмица

Proektor HP

10 800 МКД Намалена цена

11 септ. 22:25 Автомобили , Струмица

Audi A4 1.9 TDI

Година: 1997
Километража: 250 000 - 299 999
11 септ. 10:40 Автомобили , Струмица

Jeep Cherokee 2.0 170ks 2015

20 999 ЕУР

Година: 2015
Километража: 180 000 - 189 999
11 септ. 09:06 Автомобили , Струмица

Ford Transit 2.2 8+1 patnicko

8 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 110 000 - 119 999
11 септ. 09:03 Автомобили , Струмица

Alfa romeo

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
10 септ. 20:38 Станови , Струмица

Se izdava nov nevseluvan stan, kompletno opremen

30 ЕУР / дневно

Број на соби: 2
09 септ. 18:35 Куќи/Вили , Струмица , Василево

Се продава Кука-Вила во Владевци

Број на соби: 3,5
09 септ. 17:22 Автомобили , Струмица

Opel Vectra 2.0i 100kw

1 850 ЕУР

Година: 1999
Километража: 200 000 - 249 999
09 септ. 16:25 Домашни Миленичиња Мачки , Струмица

Persiski macinja

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струмица не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации