Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струмица

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Струмица , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струмица или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 12:24
Линк
Автомобили , Струмица

Citroen C3 2006 benzin plin

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
29 ноем. 10:11
Линк
Автомобили , Струмица

Се продава Audi A7 3.0 TDI Quattro 2011

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999

12 ноем. 17:26 Плацови/Ниви и фарми , Струмица

СЕ ПРОДАВА ДУЌАН

44 500 ЕУР

10 ноем. 18:26 Плацови/Ниви и фарми , Струмица

Плац-нива

1 ЕУР

10 ноем. 12:34 Плацови/Ниви и фарми , Струмица

Plac vo Strumica

20 ЕУР

07 ноем. 09:19 Мобилни телефони , Струмица

Iphone 12 pro max 256GB

36 000 МКД Намалена цена

06 ноем. 08:26 Станови , Струмица

Се издава комплетно наместен стан во Струмица

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3,5
Површина: 70
06 ноем. 00:49 Мобилни телефони , Струмица

Iphone 11 pro 256

340 ЕУР

05 ноем. 23:10 Плацови/Ниви и фарми , Струмица

Niva/Plac Нива/Плац

8 500 ЕУР

05 ноем. 23:10 Фиксна телефонија , Струмица

se prodava fifa 16 za ps4

600 МКД

05 ноем. 22:41 Плацови/Ниви и фарми , Струмица

Niva/Plac Нива/Плац

8 500 ЕУР

05 ноем. 10:20 Услуги Занаетчии , Струмица

Aluminski ogradi parapeti gelenderi

80 ЕУР

03 ноем. 21:19 Мобилни телефони , Струмица , Босилово

HITNO HITNO SE PRODAVA HUAWEI P40 PRO FULL PACK

340 ЕУР

03 ноем. 12:22 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Струмица

Kuka vo centarot na Strumica

61 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 7
Површина: 130
02 ноем. 06:04 Земјоделски животни , Струмица , Ново Село

Svinji

02 ноем. 06:01 Автомобили , Струмица

Opel

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
01 ноем. 14:18 Машини и Алати , Струмица , Босилово

Pompa za voda

10 000 МКД

31 окт. 08:28 Автомобили , Струмица

Се продава

1 ЕУР

Година: 2004
Километража: 25 000 - 29 999
31 окт. 08:25 Автомобили , Струмица

Se prodava

1 ЕУР

Година: 2004
Километража: 25 000 - 29 999
30 окт. 12:00 Автомобили , Струмица

PEUGEOT 5008 1.6 BLUEHDI EXCLUSIVE CH

15 000 МКД

Година: 2017
Километража: 170 000 - 179 999
29 окт. 17:33 Мобилни телефони , Струмица

Xiaomi Mi Note 10 Lite

1 600 МКД

28 окт. 21:40 Станови , Струмица

Odlicen stan 64m2 + 10m2 terasi vo Strumica

78 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
28 окт. 13:58 Домашни Миленичиња Мачки , Струмица

Persiski macinja

27 окт. 15:35 Машини и Алати , Струмица

Stihl 028

250 ЕУР

27 окт. 13:02 Станови , Струмица

Se izdavaat kompletno uredeni stanovi kratok i dolg prestoj

Број на соби: 3
Површина: 70
26 окт. 11:20 Станови , Струмица

Se izdava novo renoviran stan

220 МКД / месечно

Број на соби: 2

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струмица не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации