Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струмица

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Струмица , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струмица или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

21 ноем. 23:29
Линк
Автомобили , Струмица , Ново Село

Seat ibiza 1.4 tdi

4 800 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
27 ноем. 17:07
Линк
Автомобили , Струмица

VW SCIROCCO 1.4TSI

10 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999

10 окт. 14:57 Големапродажба/Роба Друго , Струмица , Босилово

Med vo sake.

350 МКД

10 окт. 14:51 Станови , Струмица

Se izdava kompletno opremen stan

Број на соби: 5
07 окт. 15:08 Автомобили , Струмица

Chevrolet Spark 2007

2 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
06 окт. 22:05 Домашни Миленичиња Мачки , Струмица

Persiski macinja

06 окт. 20:35 Аудио опрема Друго , Струмица

Fender Champion 40

12 000 МКД

06 окт. 14:12 Плацови/Ниви и фарми , Струмица

Niva vo Strumica selo Banica

15 000 ЕУР

04 окт. 19:11 Автомобили , Струмица

Opel Zafira

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 250 000 - 299 999
04 окт. 19:08 Автомобили , Струмица

Skoda Fabia 1.2 2012

5 300 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
04 окт. 19:06 Куќи/Вили , Струмица

SE IZNAJMUVAT DVA SPRATA

Број на соби: 6
04 окт. 19:06 Станови , Струмица

Se izdava stan

350 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
04 окт. 19:04 Автомобили , Струмица

Cela za delovi 075 548 385

20 000 МКД

Година: 2017
Километража: 200 000 - 249 999
03 окт. 23:04 Автомобили , Струмица

Prodavam Peugeot expert godina 2012 dizel

7 700 ЕУР

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
03 окт. 17:44 Автомобили , Струмица

Alfa Romeo 156/ 1.9JTD

900 ЕУР

Година: 1999
Километража: 250 000 - 299 999
03 окт. 13:11 Автомобили , Струмица

BMW 330E G20

Година: 2019
Километража: 75 000 - 79 999
02 окт. 21:26 Домашни Миленичиња Мачки , Струмица

Persiski macinja

200 ЕУР

02 окт. 15:52 Автомобили , Струмица , Ново Село

MERCEDES VANEO 2002

2 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 350 000 - 399 999
02 окт. 15:36 Машини и Алати , Струмица

Industriska masina za sienje Typical

100 ЕУР Намалена цена

01 окт. 10:01 Домашни Миленичиња Мачки , Струмица

Persiski macinja

200 ЕУР

29 септ. 09:32 Автомобили , Струмица

Land Rover Evoque

Година: 2017
Километража: 120 000 - 129 999
28 септ. 17:08 Станови , Струмица

Се издава стан во Струмица

Број на соби: 3
27 септ. 18:09 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Струмица

Nova kuka vo Strumica

220 000 ЕУР

Број на соби: 10
27 септ. 14:29 Агенција за недвижности Куќи/Вили , Струмица

Kuka vo Strumica kaj ucilisteto Dimitar Vlahov

130 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
27 септ. 07:38 Аудио опрема Друго , Струмица , Босилово

Slusalki Switel

3 000 МКД Намалена цена

27 септ. 07:25 Мобилни телефони , Струмица , Босилово

Mobilen telefon Emporia

5 000 МКД Намалена цена

27 септ. 07:25 Аудио опрема Друго , Струмица , Босилово

SONY Bluetooth NFC

5 000 МКД Намалена цена

25 септ. 14:40 Станови , Струмица

Prodavam Stan

73 500 ЕУР

Број на соби: 3

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Струмица не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации